Dotyk Claire North – Recenzja

Portal dla ludzi z pasją

Dotyk Claire North – Recenzja

Możesz być kim zechcesz. Zmieniać swoją postać, poprzez delikatne muśnięcie skóry, i już jesteś kimś innym. Kobietą w wełnianych rękawiczkach, mężczyzną w żółtych kaloszach, nastolatkiem w autobusie, czy nawet prezydentem USA. Wystarczy tylko dotyk…

Widmo, znane pod przezwiskiem Kepler, uświadamia sobie, że jest śledzone przez tajną agencję, która zajmuje się likwidowaniem takich jak ona. Elminują widma, które „pożyczają” sobie ludzkie ciała. Mieszkają w nich, wydają ich pieniądze i żyją ich życiem…. Czy zdarzają Ci się zaniki pamięci? Jedziesz autobusem, a po chwili orientujesz się, że jesteś w zupełnie innym państwie, masz inne ubrania, a na dodatek jesteś oskarżony o coś czego nie zrobiłeś…. To ich sprawka, sprawka widm, które przeskoczyły w twoje ciało. Elektryzujący thriller najbardziej tajemniczej brytyjskiej autorki. Jesteś gotowy, aby zmierzyć się z tą książką?

Zastanów się dobrze… Odwrotu już nie będzie…

 

Moja ocena 8/10

 

P.S. Stronka nadal się jeszcze rozwija i mam nadzieję, że się Wam spodobają te zmiany 😉 Co jeszcze planuje zrobić na niej z pomocą admina? Planujemy:

* zrobić ocenę książek, każdej z osobna, ( w tym i wy będziecie mogli je oceniać)

* ogólny ranging książek, który będzie wynikał ze średniej ocen,

* wystartować ze sklepem,

* 2P.S. Mam jeszcze kilka pomysłów ale na razie ich nie mogę zdradzić ;P

~FallenAngel~

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »