Drive Kate Stewart – czasowa podróż wstecz…

Portal dla ludzi z pasją

Drive Kate Stewart – czasowa podróż wstecz…

Drive Kate Stewart

Drive Kate Stewart

Spoiler alert: Gdy ludzie są sobie pisani, przeznaczenie zrobi wszystko, by ich razem połączyć…

Czyli książka, która całkowicie mną zawładnęła. Rozsypała moje serce na tysiące drobnych kawałków, tylko po to by, następnie je wszystkie posklejać w całość. Potrzebowałam po niej dwóch ton chusteczek, tysiąca przesłuchanych piosenek i trzech tabliczek czekolady, aby ponownie stać się kompletna i funkcjonować dalej….

Dozgonny ukłon w stronę autorki. Zwłaszcza za nietypową historię, pełną trudnych wyborów, konsekwencji  i dramatów. Fabuła i bohaterowie, sprawili, że nie mogłam się od niej oderwać. Ta książka na pewno pozostawi ślad w mojej pamięci i duszy.

Drive Kate Stewart, to po prostu emocjonalny rollercoaster.

Muzyka to najwierniejsze odbicie serca. Przeciętna piosenki trwa średnio trzy i pół minuty. Czasem wystarczy jeden utwór by powróciły wspomnienia, by przenieść się do przeszłości. Ponownie przeżyć najpiękniejsze chwile. Moje piosenki potrafiły się nakładać na siebie. Zakochałam się w melodii jednego mężczyzny i słowach drugiego.

To właśnie przez piosenkę zrezygnowałam z powrotu samolotem. Wsiadłam w samochód i wybrałam playlistę. Playlistę, którą ułożyłam jakiś czas temu…

Tylko ja, ona i nasza wspólna droga do domu i mężczyzny, który na mnie czeka…

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »