Recenzja Gwiazda Anioła + odwiedziny ;)

Portal dla ludzi z pasją

Recenzja Gwiazda Anioła + odwiedziny ;)

Gwiazda Anioła

Gwiazda Anioła

Spojler Alert – zwykła dziewczyna uratuje swojego Anioła Stróża. Czy nie powinno być na odwrót?

” W środku kręgu (…) stali naprzeciw siebie, a płomienie tańczyły wokół ich nóg.

Dwa anioły.

Anioł światła i anioł ciemności.

Obaj piękni. Obaj potężni.

Jeden ucieleśniał miłość, drugi – zniszczenie.

A ja byłam poza kręgiem i pragnęłam ich obu…”

Teagan to zwykła dziewczyna. Spędza czas z przyjaciółką. Marzy o prawdziwej miłości, jest jak każda z nas. Jednak gdy na korytarzu pojawia się On. Wie, że oznacza to spore kłopoty… Tajemniczy świat aniołów, w który zostaje wplątana. Dziwna blizna, która pojawia się na jej dłoni. Ogromne zadanie, które spoczywa na jej barkach. I ośmioramienna gwiazda, to sporo wrażeń jak na 8 dni. Jeszcze zakochanie we własnym Aniele Stróżu. I jak tu się w tym wszystkim połapać? Dasz się ponieść akcji nie z tej ziemi? Uważaj zło czai się wszędzie…

Gwiazda Anioła niesamowita opowieść o poświęceniu, walce i równowadze oraz o tym, jak wszystko może się zmienić w ciągu 8 dni..

P.S Zobaczcie kto mnie dzisiaj odwiedził 😉 Sam się wprosił w kadr, więc chcąc nie chcąc, musiałam go „ująć” na zdjęciu. Rozłożył się na książce, jak jej Pan i Władca. A przecież to książki są naszymi Panami, a my ich niewolnikami. Jak myślicie, czy Fenek będzie częstym gościem naszego profilu? O to już sami musicie zapytać Fenka 😉 A Wy jak czytacie?

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »