Rozdarta pomiędzy dwoma stronami, która jest właściwa?

Portal dla ludzi z pasją

Rozdarta pomiędzy dwoma stronami, która jest właściwa?

Rozdarta pomiędzy

Rozdarta

Spoiler alert: Nie ufa się nikomu, nawet samej sobie…

„Przez zbyt długi czas dawałam się ciągnąć to w jedną, to w drugą stronę. Miotałam się między tym, kim byłam, a tym kim jestem. Lecz kim chce być? O tym, kim jestem teraz i kim chce być, zadecyduję ja i tylko ja. Postanowione.”

Kyla musi stanąć po jednej ze stron konfliktu. Wybór nie jest łatwy, zwłaszcza, że nie wiesz komu możesz zaufać. Dlatego staje się podwójną agentką i jest rozdarta między decyzjami. Stara się wybadać, to co planuje druga strona.

Do bohaterki wraca coraz więcej wspomnień, które powinny zniknąć.

Jej bransoletka też jest już bezużyteczna. Kyla nie wie, że jest śledzona. Zawsze ktoś patrzy na nią i wie gdzie jest. Kiedy ma podjąć decyzję, by zabić jedno z rodziców, którzy się nią opiekują jako Zresetowaną, wpada w panikę i nie realizuje planu.

Dowiaduje się gdzie przebywa Ben, chłopak, także zresetowany jak ona. Chłopak, który pozbył się Levo, i z którym nie wiadomo co, stało się potem…

Czas ucieka. Wspomnienie, które były głęboko schowane, nagle się odblokowują, a puste luki zapełniają się odpowiedziami. Kto tak naprawdę jest po twojej stronie, a kto jest wrogiem?

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »