Zakochani rozbitkowie – tajemniczy lot, który zmienia wszystko

Portal dla ludzi z pasją

Zakochani rozbitkowie – tajemniczy lot, który zmienia wszystko

Zakochani rozbitkowie

Zakochani rozbitkowie

Spoiler alert: Kiedy wylądujesz na bezludnej wyspie, wiek, nie ma znaczenia. Każdy potrzebuje odrobiny bliskości…

Violet ma siedemnaście lat. Wyjeżdża na trzy miesiące na jako opiekunka do dziecka. Jedyne czego żałuję, to że nie odwróciła się po raz ostatni na lotnisku…

Na lotnisku w miejscu odbioru bagażu, spotyka „dupka”, jak często wyraz się o nim w myślach. Przez pomyłkę, o mało co nie zabrała jego torby. Skompromitowana, marzy tylko aby więcej się nie spotkali…

Jednak los nie jest dla niej taki łaskawy jak przypuszczała. Mężczyzna poznany wcześniej na lotnisku, okazuje się być fotografem, którego wynajęła ta sama rodzinę, dla której Violet ma być nianią.

Podczas lotu przez Pacyfik, ich samolot wpada w silne turbulencje i i trafia do oceanu. Dziewczyna cudem traktowała się dzięki tratwie ratunkowej. Kolejnym szczęśliwcem okazała się fotograf;- Beck . Udaje im się ratować jeszcze jednego chłopaka z obsługi. Jednak jego stan nie jest stabilny. Jest poturbowany, nieprzytomny i ma zmiażdżone kości w nodze. Dodatkowo przebił ją ostry przedmiot.

Co się dalej dzieje z rozbitkami?

Bohaterowie dryfują na tratwie. Liczą, że zaraz zjawią się ratownicy by ich uratować. Jednak po kilku dniach ich nadzieja na pomoc gaśnie… Gdy docierają na malutką, bezludną wyspę, są wdzięczni za życie.  Ale z Ianem zaczyna być coraz gorzej. Violet decyduje się na amputacje nogi. Po kilku dniach stan chłopaka zaczyna się poprawiać. Kiedy myśleli, że już jest w porządku, Ian umiera.

Violet czuje, że relacja jej z Beck’iem ulega zmianie.

Dziewczyna stara się wyprzeć z siebie, jakiekolwiek uczucia do Beck’a. Ten jednak zdobywa jej zaufanie i ofiarowuje coś, czego nie znała do tej pory.

Pewnego dnia po silnym sztormie, na wyspę zostaje wyrzucona zniszczona żaglówka. Są na niej ubrania i żywność, oraz radio przez, które można wezwać pomoc.  Beck nie ustaje w wysyłaniu pomocy. Violet obawia się natomiast powrotu do cywilizacji. Wie, że na wyspie odnalazła własne szczęście…

Zakochani rozbitkowie czyli wyjątkową opowieść: o miłości, dla której nie liczy się wiek, o smutku i radości, a także o przetrwaniu i znalezieniu własnej drogi życiowej.

Zobacz też recenzje -> Szczęście w miłości

Wbijaj na naszego Instagrama -> zaczytani.eu

 

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »