Zresetowana, czy tak jak wszyscy inni?

Portal dla ludzi z pasją

Zresetowana, czy tak jak wszyscy inni?

Zresetowana

Zresetowana

Spoiler alert: wymazane wspomnienia, ale czy na pewno?

Kyla jest Zresetowana. Dostała nowe życie i jest jak tabula rasa. Nowe imię, rodzina i wspomnienia, które mają ją stworzyć na nowo. Na nadgarstku nosi Levo, małą z pozoru niepozorną bransoletkę. Monitoruje ona emocje. Jeśli spadną one poniżej 3, właściciel/właścicielka zostanie wyłączony. To bezpieczeństwo, aby uchronić się przed agresywnymi emocjami…

Kyla jednak jest inna. Jej sny, czy też raczej koszmary, są wspomnieniami. Wspomnieniami, które powinny zostać usunięte… Władze twierdzą, że była terrorystką.  Dostaje jednak drugą szansę, pod warunkiem, że będzie grała zgodnie z zasadami.

Przypadkowo odkrywa, że potrafi również malować lewą ręką. Nieświadomie poznaje część prawdy o sobie, malując portret dziewczynki z kotem. Pytania są niebezpieczne, a Kyla zadaje ich za dużo…

Jej sny stanowią odpowiedź. Są jej drugim Alter ego…

Czy dziewczyna pozbędzie się Levo? Co stanie się, gdy poziom opadnie poniżej trójki? I co ma z tym wspólnego gniew i pewien chłopak? Co wiąże ją z zamachem, który miał miejsce sześć lat temu?

Porywająca opowieść, która stopniowo ujawnia swoje tejemnice. Zagadki i niewyjaśnione zaginięcia wciągają od pierwszej strony.

Udostępnij!

Ocena użytkowników: 0 / 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tłumacz »